RollUp systémy

Roll Up STANDARD Plus

Dostupné

Cena od 75,00€
Roll up banner Standard PLUS je pre svoj minimalistický dizajn a kvalitu za prijateľnú cenu najpredávanejším typom rolovacieho bannera. Konštrukcia je elegantná jednofarebná v celohliníkovom prevedení v robustnom prevedení.
Otvoriť kalkuláciu

Roll Up STANDARD Double

Dostupné

Cena od 119,00€
Roll up banner Standard Double je  vďaka svojej konštrukcií vychádzajúpcej z najoblúbenejšiueho rollupu Standart ideálny ako obojstranný rollup. Ak zháňate špičkový roll up s obojstranným využitím plôch, tak ste na správnom mieste.
Otvoriť kalkuláciu

Roll Up Exclusive

Dostupné

Cena od 135,00€
Výsledná cena za 1ks Roll up Exclusiveje moderným, kompaktným a elegantným riešením pre vaše reklamné a prezentačné účely. Svojím vzhľadom pekne dotvára celok roll up banera a prináša žiadanú pozornosť.
Otvoriť kalkuláciu

Roll Up PREMIUM

Dostupné

Cena od 120,00€
Roll up Premium je moderným, kompaktným a elegantným riešením pre vaše reklamné a prezentačné účely. Svojím vzhľadom pekne dotvára celok roll up banera a prináša žiadanú pozornosť.
Otvoriť kalkuláciu

Roll Up ECONOMY

Dostupné

Cena od 55,00€
Roll up banner ECONOMY je pre svoj minimalistický dizajn a konštrukciu najlacnejším roll up-om ktorý dokážete kúpiť. Konštrukcia je v striebornom hliníkovom prevedení s elegantnými čiernymi bokmi z tvrdeného plastu.
Otvoriť kalkuláciu
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.
Shop
0 items Cart
My account