Platobné podmienky

  • -Platba pri preberaní objednávky – na dobierku pri doručení tovaru (hotovosť preberá od zákazníka prepravca).
  • -Platba pri preberaní objednávky, pri osobnom odbere na kamennej predajni (hotovosť preberá od zákazníka predajca).
  • -Platba na predfaktúru – prevodom na účet – výroba začína po uhradení a pripísaní na účet (v tomto prípade je z ceny dopravy s dobierkou, dodatočne odpočítaná suma dobierky. Slovenská pošta 1€, DPD 1,2€).
  • -Platba na faktúru so splatnosťou  prevodom na účet -(len pri splnení osobitných podmienok, pre vybranýcha registrovaných zákazníkov).

 

Dodacie podmienky a náklady spojené s dodaním tovaru

Zákazník má možnosť vyzdvihnúť si tovar osobným odberom na určenom mieste, môže využiť doručenie balíkov Slovenskou poštou, kuriérskou spoločnosťou DPD alebo rozvozom po meste Ružomberok.

-Osobný odber: 0€
-Dobierka, objednávka do hmotnosti 2,75kg: DPD: 7,5€ 
-Dobierka, objednávka do hmotnosti 4,75kg: DPD: 7,7€ | Slovenská pošta na adresu: 5,5€ | Slovenská pošta na poštu: 4,5€
-Dobierka, objednávka do hmotnosti 9,5kg: DPD: 8,5€ | Slovenská pošta na adresu: 6,5€ | Slovenská pošta na poštu: 5,5€
-Dobierka, objednávka do hmotnosti 19kg: DPD: 9,5€ 
-Dobierka, objednávka do hmotnosti 31kg: DPD: 10,75€
-Balík je možné zaslať aj bez dobierky s platbou na predfaktúru/faktúru podľa výberu a splnení osobitných podmienok. Pokiaľ je balík zaslaný inak ako na dobierku je cena dopravy znížená o vyššie uvedenú sumu, prípadne je priemo vo výbere dopravy zobrazená koncová cena dopravy.

  • -V prípade DPD je možné zaslať v rámci danej ceny balík do veľkosti balíka kde je najdlhšia strana s dĺžkou150 cm (napr. banner 150 cm nie je možné poslať na dutinke ale musí byť poskaldaný) a zároveň súčet dĺžky a obvodu meraného v inom smere ako dĺžka nepresahuje 225 cm. 
    Pokiaľ potrebujete alebo je nutné zaslať väčší balík príplatok za nadrozmernú dopravu je 8€/balík, V danom prípade je maximálna dĺžka 200cm a zároveň súčet dĺžky a obvodu meraného v inom smere ako dĺžka nepresahuje 300 cm. 
  • -V prípade Slovenskej pošty je možné zaslať v rámci danej ceny balík do veľkosti balíka kde je najdlhšia strana s dĺžkou150 cm (napr. banner 150 cm nie je možné poslať na dutinke ale musí byť poskaldaný) a zároveň súčet dĺžky a obvodu meraného v inom smere ako dĺžka nepresahuje 200 cm. 
    Pokiaľ potrebujete alebo je nutné zaslať väčší balík príplatok za nadrozmernú dopravu je 8€/balík, V danom prípade je maximálna dĺžka 200cm a zároveň súčet dĺžky a obvodu meraného v inom smere ako dĺžka nepresahuje 300 cm.
 

Výpočet na stránke (v košíku a pokladni) je zväčša správny, pri niektorých špecifických prípadoch sa ale môže stať že sa nadmerne odchyluje od reality. Z daného dôvodu si vyhradzujeme právo zmeniť spôsob dopravy a cenu podľa skutočnej veľkosti, tvaru a hmotnosti balíka. O danej zmene vás budeme Informovať. 
Zväčša vieme že nie je možné zaslať balík daným spôsob ešte pred začatím výroby, budeme sa vás preto snažiť informovať čo najskôr ako to bude možné. 

Dosky s rozmerom väčším ako 200x50cm/ 100x100cm(podľa obvodu a rozmerov) zväčša nie je možné poslať, uprednostňujeme osobný odber. V určitých prípadoch je možné zabezpečenie prepravy ale zväčša sa pohybuje v oveľa vyšších cenách ako je bežná cena dopravy.

Doručenie prostredníctvom rozvozu po meste Ružomberok sa konaní minimálne 1x týždeňne a to najneskôr v piatok každý teýdeň v poobedných hodinách. Podľa množstva objednávok je možné doručenie aj v iný(skôrší) deň v týždni ako piatok. Cena rozvozu po Ružomberku je 1,2€. Dátum a čas doručenie prostredníctvom rozvozu bude zákazníkovy vopred oznámený prostredníctvom emailu alebo telefonicky.

 Pri osobnom odbere, na odbernom mieste, zákazník neplatí dopravu za tovar. Osobný odber je podmienený fyzickou prítomnosťou objednaného tovaru. O objednávke pripravenej na vyzdvihnutie bude kupujúci informovaný emailom alebo telefonicky. Objednávku je možné zaplatiť iba v hotovosti.

V prípade objednávok do krajín mimo Slovenskej republiky zabezpečuje doručenie kuriérska služba DPD. Cena dopravy do Českej Republiky je štandardne o 10€ vyššia od doručenia na slovensku. Cena dopravy do ostatných krajín EÚ je štandardne 40 €.

Ak sa nedohodlo inak, predávajúci sa zaväzuje tovar dodať najneskôr do 7 pracovných dní od emailového potvrdenia prijatia a skontrolovania objednávky zákazníkovi. Predávajúci si vyhradzuje právo nevykonať plnenie v prípade, že mu nebudú dodané grafické podklady v požadovanej kvalite. V tom prípade sa môže doba dodania predĺžiť. Doba dodania reklamných predmetov sa môže predľžiť, dodanie týchto produktov je stanovené individuálnou komunikáciou.

Kupujúci ku každej zásielke obdrží faktúru e-mailom alebo priamo s tovarom. Tam kde je nutný záručný list, dostane ho v balení.

Kupujúci je informovaný o odoslaní tovaru v deň jeho zaslania prostredníctvom pošty alebo kuriérom. Kupujúci je povinný zabezpečiť bezproblémové prevzatie tovaru, najmä tým, že v dňoch plánovaného doručenia bude dostupný na telefónnom čísle určenom pre doručenie alebo prítomný na adrese doručenia. Pokiaľ túto povinnosť nie je možné splniť , je povinný informovať predávajúceho, dohodnúť sa s ním na náhradnom termíne doručenia alebo určiť náhradnú osobu, ktorá povinnosť prevzatia tovaru splní za pôvodného príjemcu zásielky.

Kupujúci nadobúda vlastnícke právo k tovaru až úplným zaplatením celej kúpnej ceny za tovar.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.
Shop
0 items Cart
My account